Republika Rzymska, denar, 90 pne

Cena wylicytowana: 640 zł
Aukcja zakończyła się 21-01-2021 20:57:20
316042
Opis: Republika Rzymska - C. Vibivs C. f. Pansa 90 pne, denar, 90 pne, Rzym, Aw: Głowa Apollina w wieńcu laurowym w prawo, po lewej PANSA; Rw: Minerwa w kwadrydze w prawo, w odcinku C•VIBIVS•C•F
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.87 g, stara patyna, minimalnie niecentryczny, ale bardzo ładny
Literatura: Crawford 342/5b, Albert 1191

Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 232

1)  640 zł
2)  620 zł
3)  600 zł
4)  490 zł
5)  480 zł