Republika Rzymska, denar, 121 pne

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 21-01-2021 20:56:00
316038
Opis: Republika Rzymska - C. Plutius 121 pne, denar, 121 pne, Rzym, Aw: Głowa Romy w prawo, Rw: Dwaj dioskurowie w prawo, u dołu C • PLVTI, w odcinku ROMA
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.87 g, ciemna patyna, lekko niecentryczny awers
Literatura: Crawford 278/1

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 278

1)  560 zł
2)  560 zł
3)  400 zł
4)  370 zł
5)  300 zł