Grecja i posthellenistyczne, diobol, IV w. pne

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 21-01-2021 20:55:40
315885
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Apollonia Pontika, diobol, IV w. pne, Aw: Głowa Gorgony na wprost; Rw: Kotwica, pod nią litera A (z lewej) i rak
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 10.7 mm, 1.19 g, nieco niecentryczny
Literatura: SNG Cracow 182, SNG Cop. 459

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 258

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  120 zł
4)  75 zł
5)  65 zł
6)  60 zł