Polska, 50 złotych, 1.07.1948

Polska, 50 złotych, 1.07.1948

Polska, 50 złotych, 1.07.1948

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 21-01-2021 20:32:20
315956
Opis: Polska - Polska powojenna (1944–1952), 50 złotych, 1.07.1948, seria A, numeracja 5705787
Stan zachowania: IV/V, Fine / Very Good
Dodatkowe informacje: złamania, minimalne naddarcie u góry, miejscowe przybrudzenia, papier wiotki, po konserwacji, rzadka, pierwsza seria jednoliterowa
Literatura: Lucow 1282 (R4) - ale nie notuje tej serii, Miłczak 138a

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 99

1)  340 zł
2)  330 zł
3)  150 zł
4)  115 zł
5)  80 zł
6)  75 zł
7)  70 zł