Polska, 20 złotych, 15.07.1947

Cena wylicytowana: 380 zł
Aukcja zakończyła się 21-01-2021 20:30:20
315490
Opis: Polska - Polska powojenna (1944–1952), 20 złotych, 15.07.1947, seria D, numeracja 3019516
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: duże ugięcie na lewym górnym rogu, banknot po subtelnej konserwacji
Literatura: Lucow 1210 (R3), Miłczak 130

Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 141

1)  380 zł
2)  370 zł
3)  360 zł
4)  280 zł
5)  180 zł
6)  95 zł
7)  90 zł