Polska, 2 złote, 1944

Polska, 2 złote, 1944

Polska, 2 złote, 1944

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 21-01-2021 20:28:20
315488
Opis: Polska - Polska powojenna (1944–1952), 2 złote, 1944, w klauzuli "OBOWIĄZKOWYM", seria BC, numeracja 725550
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złamany w pionie, zagniecenia i ugięcia, banknot po subtelnej konserwacji
Literatura: Lucow 1085 (R3), Miłczak 106a

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 160

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  75 zł
4)  65 zł
5)  32 zł
6)  30 zł