Rosja, miniatura oficerskiej odznaki lekarza wojskowego

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 14-01-2021 22:26:00
315555
Opis: Rosja, miniatura oficerskiej odznaki lekarza wojskowego, Orzeł cesarski, niżej kielich, przy którym dwa węże, w dolnej części wieniec, na stronie odwrotnej punca srebra 84, odznaka mocowana na słupek z nakrętką
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 32.3 mm x 24.3 mm

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 327

1)  620 zł
2)  620 zł
3)  580 zł
4)  200 zł
5)  190 zł
6)  180 zł