Rosja, miniatura odznaki Oficerskiej Szkoły Elektryczno-Inżynieryjnej

Cena wylicytowana: 430 zł
Aukcja zakończyła się 14-01-2021 22:25:40
315552
Opis: Rosja, miniatura odznaki Oficerskiej Szkoły Elektryczno-Inżynieryjnej, wieloczęściowa, Orzeł nakładany, pod ogonem strzały, toporki, łopaty, próby srebra wskazujące na Sankt Petersburg jako miejsce wykonania odznaki oraz imiennik ЛЗ, nakrętka również sygnowana jak odznaka puncą 84 i literami ЛЗ
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28 mm x 20.5 mm 7.20 g, mocowanie na słupku

Cena końcowa: 430 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 195

1)  430 zł
2)  420 zł
3)  230 zł
4)  210 zł
5)  195 zł
6)  185 zł