minatura odznaki medycznej z kaduceuszem

Cena wylicytowana: 20 zł
Aukcja zakończyła się 14-01-2021 22:25:00
315550
Opis: minatura odznaki medycznej z kaduceuszem, laska z dwoma wężami i parą skrzydeł, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz 21.5 mm x 20.1 mm

Cena końcowa: 20 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 156

1)  20 zł
2)  18 zł