Polska, miniatura odznaki Państwowej Szkoły Technicznej Wilno "PST XII"

Polska, miniatura odznaki Państwowej Szkoły Technicznej Wilno

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 14-01-2021 22:24:20
315553
Opis: Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), miniatura odznaki Państwowej Szkoły Technicznej Wilno "PST XII", trzyczęściowa, tło materiałowe pomiędzy na czerwono, romb emaliowany na biało, pod Orłem litery PST XII
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 30.7 mm x 19 mm, z niesygnowaną nakrętką

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 325

1)  350 zł
2)  340 zł
3)  330 zł
4)  320 zł
5)  280 zł
6)  210 zł
7)  155 zł