Serbia, 2 dinary, 1915

Serbia, 2 dinary, 1915

Serbia, 2 dinary, 1915

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 14-01-2021 22:21:00
315569
Opis: Serbia - Piotr I (1903–1918), 2 dinary, 1915, z napisem SCHWARTZ na awersie
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 835, przetarte, delikatna patyna
Literatura: KM 26

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 204

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  48 zł
4)  40 zł
5)  34 zł