Rosja, 50 kopiejek, 1912 (Э•Б)

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 14-01-2021 22:16:20
315366
Opis: Rosja - Mikołaj II (1894–1917), 50 kopiejek, 1912 (Э•Б), Petersburg
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 91, Kazakov 417

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 253

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  80 zł
4)  65 zł
5)  46 zł
6)  44 zł