Rosja, rubel, 1898 ★★

Rosja, rubel, 1898 ★★

Rosja, rubel, 1898 ★★

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 14-01-2021 22:15:00
315559
Opis: Rosja - Mikołaj II (1894–1917), rubel, 1898 ★★, Bruksela
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: patyna, uszkodzenia obrzeża
Literatura: Bitkin 204, Kazakov 118

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 166

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  48 zł