Niemcy, talar, 1818

Niemcy, talar, 1818

Niemcy, talar, 1818

Cena wylicytowana: 1 200 zł
Aukcja zakończyła się 14-01-2021 22:07:00
315627
Opis: Niemcy - Bawaria - Maksymilian I Józef (1806–1825), talar, 1818, Monachium
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 27.93 g, miejscowa patyna, piękny i z dużym połyskiem menniczym
Literatura: AKS 59, Dav. 553, Thun 45

Cena końcowa: 1 200 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 293

1)  1 200 zł
2)  1 150 zł
3)  1 100 zł
4)  1 000 zł
5)  980 zł
6)  920 zł