Francja, 5 franków, 1870 A

Francja, 5 franków, 1870 A

Francja, 5 franków, 1870 A

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 14-01-2021 22:01:40
315683
Opis: Francja - Rząd Obrony Narodowej (1870–1871), 5 franków, 1870 A, Paryż, popiersie autorstwa Oudine'a, z napisem otokowym na rewersie
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro próby 900, 24.61 g, patyna
Literatura: Gadoury 743, KM 819

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 93

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  115 zł
4)  80 zł
5)  75 zł