Chiny, pieniądz typu "nóż", V-III w. pne

Chiny, pieniądz typu

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 14-01-2021 21:59:20
181721
Opis: Chiny - dynastia Zhou 1046–221 pne, pieniądz typu "nóż", V-III w. pne, odmiana "ming" z prostym ostrzem i załamaniem
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: brąz, 137 mm, 15.92 g, patyna
Literatura: Jen 25

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 146

1)  150 zł