Prusy Książęce (1525–1657), ort, 1623

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 14-01-2021 21:54:00
315738
Opis: Prusy Książęce (1525–1657) - Jerzy Wilhelm (1619–1640), ort, 1623, Królewiec, popiersie w płaszczu elektorskim i mitrze książęcej, odmiana bez znaku mennicy
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: kolorowa patyna
Literatura: Olding 41c, Shatalin GW23-2, Slg Marienburg 1442

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 213

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  145 zł
4)  140 zł
5)  110 zł
6)  100 zł
7)  90 zł