Prusy Książęce (1525–1657), grosz, 1541

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 14-01-2021 21:53:40
315732
Opis: Prusy Książęce (1525–1657) - Albert Hohenzollern (1525–1568), grosz, 1541, Królewiec, odmiana z długą brodą księcia, końcówka legendy rewersu PRVSS
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Slg. Marienburg 1179, Voss. 1373, Kop. 3783, Henckel 3142

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 228

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  70 zł
4)  60 zł
5)  40 zł
6)  38 zł
7)  36 zł