Polska, 5 marek, 1943

Polska, 5 marek, 1943

Polska, 5 marek, 1943

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 14-01-2021 21:41:40
308341
Opis: Polska - Getto Łódź (1941–1943), 5 marek, 1943, Łódź
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: magnez, 1.02 g, patyna, pęknięcie krążka
Literatura: Jaeger L.3a, Parchimowicz 14b, Sarosiek 2/2

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 107

1)  110 zł
2)  110 zł
3)  100 zł
4)  60 zł
5)  60 zł
6)  50 zł
7)  34 zł
8)  30 zł