Polska, 2 złote, 1925

Polska, 2 złote, 1925

Polska, 2 złote, 1925

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 14-01-2021 21:33:40
315595
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: uszkodzenie obrzeża monety
Literatura: Parchimowicz 109d

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 225

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  260 zł
4)  240 zł
5)  230 zł
6)  200 zł
7)  190 zł
8)  135 zł
9)  125 zł
10)  115 zł
11)  105 zł
12)  100 zł
13)  95 zł
14)  90 zł
15)  85 zł
16)  80 zł
17)  75 zł