Polska, 5 złotych, 1936

Polska, 5 złotych, 1936

Polska, 5 złotych, 1936

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 14-01-2021 21:33:20
315594
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 119

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 186

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  175 zł
4)  155 zł
5)  145 zł
6)  135 zł
7)  125 zł
8)  115 zł
9)  110 zł
10)  105 zł
11)  95 zł
12)  90 zł
13)  85 zł
14)  80 zł
15)  70 zł
16)  65 zł
17)  60 zł