Polska, 5 złotych, 1934

Polska, 5 złotych, 1934

Polska, 5 złotych, 1934

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 14-01-2021 21:31:40
311791
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 5 złotych, 1934, Warszawa, Józef Piłsudski
Stan zachowania: II+/I-, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 118a

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 29
Ilość odsłon: 456

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  280 zł
4)  220 zł
5)  200 zł
6)  200 zł
7)  190 zł
8)  180 zł
9)  155 zł
10)  100 zł
11)  48 zł