Polska, 5 złotych, 1934 S

Polska, 5 złotych, 1934 S

Polska, 5 złotych, 1934 S

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 14-01-2021 21:30:00
315592
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 5 złotych, 1934 S, Warszawa, Józef Piłsudski - Orzeł Strzelecki
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 117

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 153

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  135 zł
4)  130 zł
5)  125 zł
6)  100 zł
7)  80 zł
8)  70 zł
9)  55 zł
10)  48 zł