Polska, 5 złotych, 1930

Polska, 5 złotych, 1930

Polska, 5 złotych, 1930

Cena wylicytowana: 960 zł
Aukcja zakończyła się 14-01-2021 21:28:00
315587
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 5 złotych, 1930, Warszawa, sztandar - 100-lecie Powstania Listopadowego
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: moneta czyszczona, patyna, wybita stemplem zwykłym
Literatura: Parchimowicz 115a

Cena końcowa: 960 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 443

1)  960 zł
2)  940 zł
3)  900 zł
4)  880 zł
5)  860 zł
6)  840 zł
7)  800 zł
8)  450 zł
9)  440 zł
10)  430 zł
11)  420 zł
12)  400 zł
13)  390 zł
14)  380 zł
15)  370 zł
16)  360 zł