Polska, 10 złotych, 1935

Polska, 10 złotych, 1935

Polska, 10 złotych, 1935

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 14-01-2021 21:26:40
315638
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, bardzo ładne
Literatura: Parchimowicz 124b

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 256

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  180 zł
4)  160 zł
5)  115 zł
6)  110 zł
7)  110 zł
8)  90 zł
9)  80 zł
10)  75 zł
11)  70 zł
12)  65 zł
13)  60 zł