Polska, zestaw 2 x 1 grosz

Polska, zestaw 2 x 1 grosz

Polska, zestaw 2 x 1 grosz

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 14-01-2021 21:17:20
315273
Opis: Polska - Księstwo Warszawskie (1807–1815), zestaw 2 x 1 grosz, Warszawa, w skład zestawu wchodzą roczniki 1811 i 1812
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: razem 2 sztuki, patyna
Literatura: Kop. 3671, 3674

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 177

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  90 zł
4)  80 zł