Polska, 1/3 talara (dwuzłotówka), 1814 IB

Cena wylicytowana: 450 zł
Aukcja zakończyła się 14-01-2021 21:15:00
315706
Opis: Polska - Księstwo Warszawskie (1807–1815) - Fryderyk August I (1806–1827), 1/3 talara (dwuzłotówka), 1814 IB, Warszawa
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: H-Cz. 3482, Kahnt 1269, Plage 113, Kop. 3699, Berezowski 3 zł

Cena końcowa: 450 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 33
Ilość odsłon: 449

1)  450 zł
2)  440 zł
3)  370 zł
4)  220 zł
5)  195 zł
6)  185 zł
7)  175 zł
8)  170 zł
9)  75 zł
10)  70 zł
11)  65 zł