Polska, grosz, 1797 E

Polska, grosz, 1797 E

Polska, grosz, 1797 E

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 14-01-2021 21:14:00
315433
Opis: Polska - Zabór pruski - Prusy Południowe - Fryderyk Wilhelm II (1786–1797), grosz, 1797 E, Królewiec
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Plage 29

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 197

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  30 zł