Polska, półgrosz, 1768 G

Polska, półgrosz, 1768 G

Polska, półgrosz, 1768 G

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 14-01-2021 21:12:40
315274
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, półgrosz, 1768 G, Kraków, odmiana z kropką po dacie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz SAP 2.d4, Plage 14, Plage-miedź 14

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 182

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  50 zł
4)  48 zł
5)  38 zł