Polska, 1 grosz, 1769 g

Polska, 1 grosz, 1769 g

Polska, 1 grosz, 1769 g

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 14-01-2021 21:11:00
315272
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, 1 grosz, 1769 g, Warszawa, małe Orły w tarczy herbowej
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kop. 2194, Parchimowicz SAP 5.e, Plage 101, Plage-miedź 121

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 290

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  95 zł