Saksonia, gulden (2/3 talara), 1763 FW-ôF

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 14-01-2021 21:09:40
315387
Opis: Saksonia - Fryderyk Krystian 1763 - królewicz, kandydat do tronu Polski, gulden (2/3 talara), 1763 FW-ôF, Drezno, Aw: Popiersie w prawo i napis w otoku, Rw: Tarcza herbowa, u dołu inicjały mennicze FW-ôF przedzielone nominałem, legenda
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 13.88 g, delikatna patyna
Literatura: Kahnt 1006, Merserburger 1889, Buck 3

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 224

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  330 zł
4)  320 zł
5)  310 zł
6)  300 zł
7)  270 zł
8)  200 zł
9)  190 zł
10)  180 zł