Polska, trojak, 1754

Polska, trojak, 1754

Polska, trojak, 1754

Cena wylicytowana: 720 zł
Aukcja zakończyła się 14-01-2021 21:08:20
315661
Opis: Polska - August III (1733–1763) - monety polsko-saskie, trojak, 1754, Lipsk, małe popiersie z pasami na rękawie, litery E-C po bokach nominału
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: rzadki nominał, patyna
Literatura: Iger Li.54.1.b (R1), Kahnt 695 var. b, Kop. 2096 (R1)

Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 258

1)  720 zł
2)  700 zł
3)  600 zł
4)  600 zł
5)  520 zł
6)  500 zł
7)  490 zł
8)  480 zł