Polska, półtalar wikariacki, 1741

Cena wylicytowana: 1 600 zł
Aukcja zakończyła się 14-01-2021 21:06:40
315664
Opis: Polska - August III (1733–1763) - monety pamiątkowe, półtalar wikariacki, 1741, Drezno, Aw: Król na koniu, w prawo, legenda, Rw: Tron, na nim korona i berło, w tle Orzeł z insygniami królewskimi, legenda
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 13.64 g, patyna
Literatura: Kahnt 640, Kohl 521, Kop. 11531 (R3), Merseburger 1698

Cena końcowa: 1 600 zł
Cena wywoławcza: 1 050 zł
Cena szacunkowa: 1 750 zł
Ilość odsłon: 282

1)  1 600 zł
2)  1 550 zł
3)  1 550 zł
4)  1 400 zł
5)  1 350 zł
6)  1 300 zł
7)  1 200 zł
8)  1 100 zł
9)  1 050 zł