Polska, szóstak, 1680

Polska, szóstak, 1680

Polska, szóstak, 1680

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 14-01-2021 21:06:00
315736
Opis: Polska - Jan III Sobieski (1674–1696) - monety koronne, szóstak, 1680, Kraków, odmiana z literą K pod tarczami pomiędzy datą 16–80
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: wycięty z końcówki blaszki, patyna, bardzo rzadki typ szóstaka
Literatura: H-Cz. 5285 (R6), Kop. 1948 (R6), Tyszkiewicz 20 mk

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 169

1)  150 zł
2)  150 zł
3)  110 zł
4)  100 zł
5)  95 zł