Polska, trojak, 1601

Polska, trojak, 1601

Polska, trojak, 1601

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 14-01-2021 20:51:20
315762
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, trojak, 1601, Poznań, litera P przy Orle
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, niedobity i czyszczony
Literatura: Iger P.01.2.a

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 123

1)  50 zł
2)  50 zł
3)  46 zł
4)  38 zł