Polska, trojak, 1589

Polska, trojak, 1589

Polska, trojak, 1589

Cena wylicytowana: 195 zł
Aukcja zakończyła się 14-01-2021 20:46:20
315756
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, trojak, 1589, Poznań, popiersie z dużym zarostem króla, korona z rozetkami, końcówka napisu POLONIAE
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Iger P.89.1.b

Cena końcowa: 195 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 182

1)  195 zł
2)  190 zł
3)  185 zł
4)  180 zł
5)  175 zł
6)  120 zł
7)  100 zł
8)  95 zł
9)  70 zł
10)  60 zł