Polska, trojak, 1598

Polska, trojak, 1598

Polska, trojak, 1598

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 14-01-2021 20:45:00
315753
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, trojak, 1598, Olkusz, głowa króla z krótką brodą i koroną z wysokim rondem, wariant z napisem POLON
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: złotawa patyna
Literatura: Iger O.98.1.d

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 228

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  155 zł
4)  130 zł
5)  100 zł
6)  85 zł
7)  80 zł
8)  70 zł
9)  60 zł