Polska, szóstak, 1625

Polska, szóstak, 1625

Polska, szóstak, 1625

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 14-01-2021 20:43:40
315734
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, szóstak, 1625, Kraków, herb Półkozic pod popiersiem, arabska "2" w dacie
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, gięty, głęboka rysa na rewersie
Literatura: Kop. 1263 (R2), Kopicki (ZIIIW) 922 (R1)

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 164

1)  38 zł
2)  36 zł
3)  34 zł
4)  16 zł