Polska, ort, 1624

Polska, ort, 1624

Polska, ort, 1624

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 14-01-2021 20:43:20
315575
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, ort, 1624, Bydgoszcz, końcówka legendy awersu PRVS M
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Shatalin BD24-1

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 290

1)  160 zł
2)  160 zł
3)  135 zł
4)  125 zł
5)  95 zł
6)  85 zł
7)  80 zł