Zakon Krzyżacki, klipa ćwierćtalara

Cena wylicytowana: 660 zł
Aukcja zakończyła się 14-01-2021 20:36:20
315371
Opis: Zakon Krzyżacki - Albrecht von Hohenzollern (1511–1525), klipa ćwierćtalara, Aw: Madonna siedząca na wprost, z Dzieciątkiem na ręku, legenda; Rw: Krzyż liliowaty na środku którego tarcza z pruskim orłem, legenda
Stan zachowania: IV/V, Fine / Very Good
Dodatkowe informacje: miedź, 24.4 x 23.0 mm, 3.51 g, korozja, ciemna patyna
Literatura: Neumann 38a, Voss. §110/1242

Cena końcowa: 660 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 338

1)  660 zł
2)  640 zł
3)  450 zł
4)  430 zł
5)  280 zł
6)  250 zł