Cesarstwo Rzymskie, denar, 134-138

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 14-01-2021 20:13:20
313519
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Hadrian (117–138), denar, 134-138, Rzym, Aw: Głowa cesarza w prawo, HADRIANVS AVG COS III P P, Rw: Fides stojąca w prawo, trzymająca kłosy zboża oraz kosz z owocami, FIDES PVBLICA
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 2.87 g, ciemna patyna
Literatura: RIC 241A

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 246

1)  170 zł
2)  170 zł
3)  150 zł
4)  110 zł
5)  100 zł
6)  95 zł