Grecja i posthellenistyczne, tetradrachma, 454-404 pne

Cena wylicytowana: 3 700 zł
Aukcja zakończyła się 14-01-2021 20:10:00
315373
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Attyka - Ateny, tetradrachma, 454-404 pne, Aw: Głowa Ateny w prawo, w hełmie przyozdobionym liśćmi laurowymi; Rw: W kwadracie incusum sowa stojąca w prawo, z głową na wprost, z lewej gałązka oliwna oraz półksiężyc, z prawej ΑΘΕ
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 22.8 mm, 17.18 g, niecentryczny awers, ale moneta bardzo ładna, patyna
Literatura: Kroll 8, Sear 2537, SNG Cop. 35

Cena końcowa: 3 700 zł
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość odsłon: 983

1)  3 700 zł
2)  3 600 zł
3)  3 200 zł
4)  3 100 zł
5)  3 000 zł
6)  2 900 zł
7)  2 600 zł
8)  2 500 zł
9)  2 300 zł
10)  2 200 zł
11)  2 100 zł
12)  1 800 zł
13)  1 600 zł
14)  1 550 zł
15)  1 500 zł