wydawnictwa zagraniczne, The Saudi Arabian Monetary Agency – Money Museum, Riyadh 1994

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 14-01-2021 20:03:40
315772
Opis: wydawnictwa zagraniczne, The Saudi Arabian Monetary Agency – Money Museum, Riyadh 1994
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 328 stron, format A4, oprawa twarda z obwolutą, dodatkowo etui, bogato ilustrowany katalog arabskich monet i banknotów, z dokładnymi anglojęzycznymi opisami, pięknie zachowane

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 181

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  40 zł
4)  38 zł
5)  36 zł