wydawnictwa polskie, Kobyliński Wojciech – Jan Paweł II na monetach i medalach świata. Z kolekc..

Cena wylicytowana: 26 zł
Aukcja zakończyła się 14-01-2021 20:03:20
315776
Opis: wydawnictwa polskie, Kobyliński Wojciech – Jan Paweł II na monetach i medalach świata. Z kolekcji Wojciecha Grabowskiego z Londynu, Warszawa 2006
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 347 stron formatu B5, oprawa miękka kartonowa, katalog wystawy na Zamku Królewskim, 1624 medale, każdy z fotografiami + 558 monet bez ilustracji, lekko uszkodzone lewe narożniki

Cena końcowa: 26 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 179

1)  26 zł
2)  24 zł