wydawnictwa polskie, Kokociński Lech - Pieniądz papierowy na ziemiach polskich, Paper money in ..

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 14-01-2021 20:02:40
315770
Opis: wydawnictwa polskie, Kokociński Lech - Pieniądz papierowy na ziemiach polskich, Paper money in Poland, wydanie I, Warszawa 1996, ISBN: 8390345951
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 208 stron, twarda oprawa w płótno z obwolutą, duży format, piękne kolorowe ilustracje oraz opis w języku polskim i angielskim

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 9
Ilość odsłon: 130

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  105 zł
4)  65 zł
5)  60 zł