wydawnictwa zagraniczne, Биткин Владимир – Сводный каталог монет императорской России регулярного ч..

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 14-01-2021 20:02:20
315771
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Биткин Владимир – Сводный каталог монет императорской России регулярного чекана (Bitkin Vladimir – Composite Catalogue of Russian Coins), Киев 2000
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 621 stron formatu A4, oprawa twarda, nakład 1.000 sztuk, egzemplarz nr 046, dodatkowo errata, zatępione rogi okładki

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość przebić: 16
Ilość odsłon: 256

1)  580 zł
2)  560 zł
3)  500 zł
4)  400 zł
5)  350 zł
6)  340 zł
7)  330 zł
8)  310 zł
9)  300 zł