wydawnictwa polskie, Kurpiewski Janusz – Katalog monet polskich 1506-1573 (Zygmunt I Stary, Zyg..

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 14-01-2021 20:02:00
92075
Opis: wydawnictwa polskie, Kurpiewski Janusz – Katalog monet polskich 1506-1573 (Zygmunt I Stary, Zygmunt August, bezkrólewie 1573), Warszawa 1994, ISBN 8385057242
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 244 strony formatu B5, oprawa kartonowa, liczne rysunki w tekście, do każdej pozycji ocena rzadkości i szacunkowa wycena

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 13
Ilość odsłon: 103

1)  55 zł
2)  55 zł
3)  50 zł
4)  34 zł
5)  32 zł
6)  30 zł
7)  24 zł