literatura numizmatyczna, katalog 82 aukcji H.D. Rauch, 23–25.04.2008

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 14-01-2021 20:01:20
315774
Opis: literatura numizmatyczna - katalogi aukcyjne, katalog 82 aukcji H.D. Rauch, 23–25.04.2008
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 312 stron, formatu ok. 20 x 27 cm, oprawa kartonowa, pozycje 1501–3936, w tym monety polskie i rosyjskie, m.in. koronacyjny medal Jana III Sobieskiego, dukat gdański Władysława IV z 1635 roku, rzadki talar gdański Jana III 1685 DL czy rubel pomnikowy 1912, przy części pozycji długopisem dopisane ceny

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 188

1)  30 zł
2)  28 zł