literatura numizmatyczna, katalog 379 aukcji Dr. Busso Peuss, 29–30.04.2004

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 14-01-2021 20:01:00
315775
Opis: literatura numizmatyczna - katalogi aukcyjne, katalog 379 aukcji Dr. Busso Peuss, 29–30.04.2004
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 296 stron formatu ok. 21 x 28 cm, oprawa kartonowa, pozycje 2001–4131 oraz 8001–9131 w tym m.in. renesansowe medale oraz polskie i śląskie monety i medale, przy części pozycji dopisane wylicytowane ceny, dodatkowo lista wynikowa

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 85

1)  30 zł
2)  28 zł