pokaż wszystko
Rozpoczęcie: 23-11-2020 18:00
Zakończenie: 03-12-2020 20:00 ÷ 22:22
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Czechy, brakteat szeroki
Czechy, brakteat szeroki
198424
Czworonożne zwierze kroczące w prawo
III/IV

start 30 zł

90 wyświetleń

0 zakończona
brakteat szeroki
brakteat szeroki
198426
Półpostać na wprost , w prawej ręce trzymająca berło (?)
IV

start 18 zł

97 wyświetleń

0 zakończona
Polska, naśladownictwo brakteata krzyżackiego typu “Krzyż grecki”, II poł. XIII w.
198528
Krzyż grecki, perełki na wale

90 zł

szac. 120 zł

129 wyświetleń

2 zakończona
Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1247–1258
198571

380 zł

szac. 600 zł

135 wyświetleń

2 zakończona
Polska, 100 złotych, 2.06.1932
207367
I/I-

220 zł

szac. 300 zł

95 wyświetleń

4 zakończona
Polska, 100 złotych, 9.11.1934
207376
seria CC z kropką na końcu, numeracja 0744286
I/I-

110 zł

szac. 120 zł

84 wyświetleń

4 zakończona
Polska, asygnata na 1 złoty, 31.10.1942
207865
numeracja 243176
II/II-

75 zł

szac. 40 zł

106 wyświetleń

5 zakończona
Polska, świadectwo wykonania obowiązku kontrybucyjnego na kwotę 5 złotych, 1943
207866

85 zł

szac. 50 zł

108 wyświetleń

5 zakończona
207871

105 zł

szac. 80 zł

145 wyświetleń

6 zakończona
Polska, akcja na 100 złotych, 1930
207872
numeracja 134960, z talonem i 1 kuponem
II-/III+

24 zł

szac. 35 zł

86 wyświetleń

2 zakończona